Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi Özel Yetenek Sınavı (2017) - II. Etap Sonuçları

güncelleme: 01.08.2017

31 Temmuz 2017 tarihinde yapılan Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi Lisans Programı Özel Yetenek Sınavı II. Etap Sonuçları aşağıdadır:

YÖNETİM ALANI:

Yapılan Yazılı Sınav, Mülakat ve/veya Seçmeler neticesinde %50 BİLGİ Bölüm Bursu Almaya Hak Kazananlar Asil Listesi:

Defne Güler

SAHNE SANATLARI ALANI:

Yapılan Yazılı Sınav, Mülakat ve/veya Seçmeler neticesinde %50 BİLGİ Bölüm Bursu Almaya Hak Kazananlar Asil Listesi:

Asil Liste:
(Liste soyadına göre alfabetik olarak sıralanmıştır.) 

Hasan Eflatun Akay
Görkem Celayir
Selinay Duman
Günce Gözde Erkılıç
Ogün Gültaş
Sude Türker
Sedat Yerlikaya

Asil Liste’deki Öğrencilerin Kayıtları: 1 Ağustos-16 Ağustos 2017 (saat 09.00-17.00 arası) tarihleri arasında yapılacaktır.

Kayıtlar belirtilen tarihlerde, haftaiçi 09.00-17.00 saatleri arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü (ÇSM binası, Z-112) Öğrenci İşleri Ofisi’nde yapılacaktır. (Resmi tatil günleri hariç)

Kayıt için Gerekli Belgeler:
Adayların kayıt için bizzat başvurmaları gerekmektedir. Posta ile kayıt yapılamaz. Kayıt için istenen belgelerin onaysız sureti veya fotokopisi kabul edilmez. Ancak aslının getirilmesi suretiyle Üniversite tarafından onaylı örneği kabul edilir. Belgeler eksik ise kayıt yapılmaz. Belirtilen tarihler arasında kaydını yaptırmayan aday herhangi bir hak iddia edemez. 

• YGS Sonuç Belgesi internet çıktısı
• Lise  diplomasının aslı veya diploması hazır olmayanlar için yeni tarihli mezuniyet belgesi (Başarı belgesi mezuniyet belgesi yerine kullanılamaz).
• Nüfus cüzdanın aslı
• Öğrenim ücreti *

* Ödeme şekli:
Peşin veya kredi kartına 9 taksit şeklinde ödenir.
Nakit ödemelerde kullanılacak banka hesap numarası: Garanti Bankası Çağlayan Şubesi: IBAN NO: TR20 0006 2000 4030 0006 2013 02
Önemli Not: Öğrencinin açık adının ve okul numarasının (ya da TC kimlik no) dekontun açıklama kısmında belirtilmesi şarttır.
Taksitli ödeme seçeneğinde kullanılacak kredi kartları: Bonus, Shop & Miles, Flexi, Maximum,  Cardfinans, Worldcard (Vakıfbank&YKB),  Axess, Wings, Fish ve Paraf
Çek ve senet kesinlikle kabul edilmemektedir.